PECNT LOGO

PEC w Nowym Tomyślu Sp. z o.o. w gronie członków Nowotomyskiej Izby Gospodarczej

PEC w Nowym Tomyślu Sp. z o.o. w gronie członków Nowotomyskiej Izby Gospodarczej

Z przyjemnością informujemy, że Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Nowym Tomyślu Sp. z o.o. dołączyło do grona członków Nowotomyskiej Izby Gospodarczej.

Chcieliśmy Państwa o tym poinformować, aby podkreślić Nasze zaangażowanie w rozwój gospodarczy naszego regionu, oraz Naszą gotowość do współpracy na rzecz wspólnego dobra.

Nowotomyska Izba Gospodarcza to dynamiczna organizacja skupiająca przedsiębiorców, instytucje oraz jednostki samorządu terytorialnego z naszego regionu. Jej celem jest wspomaganie i kształtowanie nowoczesnych form działalności gospodarczych, promowanie przedsiębiorczości oraz przyczynianie się do tworzenia warunków rozwoju życia gospodarczego.

Przynależność do Nowotomyskiej Izby Gospodarczej to zaszczyt i możliwość uczestnictwa w szeregu inicjatyw i projektów mających na celu rozwój biznesu w naszym regionie. Jest to również szansa na budowanie silnych relacji z innymi przedsiębiorcami i wzajemnym integrowaniu środowiska gospodarczego.

Przynależność Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Nowym Tomyślu Sp. z o.o. do Nowotomyskiej Izby Gospodarczej umożliwi także aktywny udział w podejmowaniu decyzji dotyczących kierunku rozwoju gospodarczego naszego regionu.

Wierzymy w siłę współpracy i czujemy się zobowiązani do działania na rzecz wspólnego dobra.

Skip to content